Novinky z české pitbike scény

Supermoto Academy 2011 !!!

Supermoto Academy 2011 !!!
17.5.2011 | Kategorie: Novinky

Supermoto Academy - Písek


Od 4. do 5.6 bude v Písku probíhat první letošní Supermoto Academy. Supermoto škola bude probíhat pod dohledem instruktorů, které vedle Jana Kvasničky, Davida Brabce, Jana Zemana a Radima Vavříka, doplní superbikový závodník Jakub Smrž. Součástí je i teoretický výklad, večerní posezení a projekce celodenního ježdění. Po celou dobu je v ceně kurzu zahrnuté plnohodnotné občerstvení. Supermo Academy je určená pro motorkáře na supermoto motorkách, pitbikách, endurech nebo i cestovních endurech. Pro začínající i pokročilé jezdce!

V Písku se můžete těšit i na terénní část tratě a s loňskými účastníky SMA se budeme více věnovat problematice pérování na motorce.

Na supermoto academy do Písku jsou stále volná místa.

Základní informace

Supermoto academy je motoškola s cílem seznámit motorkáře se správnou technikou jízdy pod vedením zkušených instruktorů. Jedná se o dvoudenní kurz, během kterého Vás naučíme správně projet zatáčkou, najít si optimální stopu, nebo i driftovat! Nejdříve je na programu rozdělení do malých skupin, kde pak instruktor vystvětlí jednu určitou věc, která se následně vyzkouší na uzavřeném okruhu. Po obědě se bude pokračovat ve výcviku. Večer nás čeká večerě, posezení a především promítání nahraného videa z celého dne, kde Vám instruktoři ukáží co děláte správně a co špatně. Dalsí den bude opět probíhat teoretická i praktická výuka, včetně přestávky na oběd. Na závěr si budete moci vyzkoušet kvalifikaci na jedno kolo a krátký závod.Škola je určena všem kategoriím, a to jak mírně pokročilým a pokročilým majitelům motocyklů, tak i naprostým začátečníkům, kteří se chtějí seznámit s bezpečnou technikou jízdy na závodní dráze.Přijet k nám můžete s různýma typama motocyklů: Supermoto motorky, endura nebo i cestovní endura.Dva dny se Vám bude snažit předat co nejvíce informací a zkušeností pomocí kamarádského příszupu čtveřice závodníků: David Brabec, Jan Kvasnička, Radim Vavřík, Jan Zeman a Jakub Smrž.Do kurzu se může přihlásit maximálně 40 lidí a budou rozděleni do 4 malých skupin po 10 osobách, takže vše bude probíhat velice osobní formou.Na závěr dostanete certifikát o absolvování Supermoto Academy, CD s výběrem vašich fotek a můžete si objednat i DVD se sestříhanými záběry Vaší jízdy během kurzu.Časový plán

Sobota 4.6.2011

8:30 nájezd do areálu

9:00 rozdělení do skupin

9:30 začátek teoretické a následné praktické výuky na trati

12:30 oběd a následně videoprojekce

14:00 začátek odpolední části ježdění

18:00-19:00 volné ježdění

19:30 večeře, následně videoprojekce s celodenním ježdění a večerní posezení

Neděle 5.6.2011

9:00 snídaně

10:00 začátek teoretické a následné praktické výuky na trati

13:30 oběd

15:00 začátek odpolední části ježdění

16:30 Kvalifikace

17:30 Závody a následně volní ježdění

19:00 konec ježdění a supermo academy a slavností předání certifíkátůČasový harmonogram berte spíše orientačně, vše bude závislé na domluvě s Vámi.


Více informací a on-line přihláška na supermotoacademy.cz

Komentáře


Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.
Žádný komentář. Komentuj jako první!
Přihlášení
Uživatelské jméno Heslo

registrace
Veškeré náhradní díly a příslušenství pro pitbike skladem!
Ivo Kaštan Pitbike77 GT Motocross MX Online Motolevel.com Pavel Kejmar 71 Bikers World
nepřihlášen | registrace
Choose language
TOPlist