Závody ADAC Dortmund

11.7.2011 | Kategorie: Fotogalerie

Zdravím všechny, Další víkend po EUM Andoře se jel už čtvrtý podnik prestižního německého mistrovství v Dortmundu. Byl to opravdu městský okruh s naveženou hlínou s terénem. Trať byla v celku dost pomalá hodně zamotaná a terén byl taktéž pomalý ale pěkný pro dívaky protože byl dost uskákaný. V sobotu se jelli dva volné tréninky a kvalifikace. V kvalifikaci jsem po menším boji s továrním pilotem Hermunenem obsadil druhé místo za ním o 0,241. Ale pozice na startu z druhého místa byla lepší než z prvního takže fajn. V neděli už se ráno jel jen deseti minutový Warm-up a pak samotné dvě rozjíždky. První závod jsem odstartoval druhý za třetím v kvalfikaci Voltzem a třetí byl Hermunen. Hned druhé kolo jsem atakoval Voltze ale bohužel se mi ho nepovedlo předjet. Kolo na to jsem udělal chybu a podjelo mi přední kolo a šel k zemi. Než jsem to posbíral tak jsem vyjížděl z 15.místa. Chytil jsem tempo a dotáhl jsem to na 8.místo za co jsem byl moc rád. Jenže po závodě jsem se dozvěděl že jsem objel kužel a semnou jěště 5 jezdců odsunuli pořadatelé dozadu o dokonce 5.míst. Takže body hned pryč. Klasifikován jsem tedy byl po první rozjíždce na 13.místě. Do druhé rozjíždky jsem odstartoval na třetím místě za Voltze a Hermunenem. Hned v druhém kole Hermunen předjel Voltze a popojížděl nám všem. Mě trvalo skoro půl závodu než jsem se před Voltze dostal a dojel jsem na dobrém 2.místě za Hermunenem. Trať byla opravdu pomalá a hodně težko se předjíždělo. Za námi třemi byl docela dost velký propad kde jel Class a Vorlíček. Celkově mi to dalo 5.místo z toho závodu. Za což jsem rád potom co se mi nepovedla první rozjíždka. V průbežném pořadí jsem se posunul o místo nahoru na 4.místo s jednou 0 z Lichtenbergu co jsem prorazil. Na třetího Classe mi chybí 22 bodů. Další závod se jede skoro za dva měsíce v Harsewinklu. Tento víkend mám volný a pak na následující víkend (23-24.7.)se chystám do Vyškova na Ševčík cup! Kam Vás určitě všechny zvu jelikož to budou bomba závody se super doprovodným programem. Mějte se krásně Kejmi 71 kejmi.com