ADAC- supermoto S1

11.4.2011 | Kategorie: Fotogalerie

Tento víkend se jel v německu premiérový mistrák supermota v nedalekém Stendalu.Trať byla postavena na letišti a byla dost rychlá ale i trochu technická s dlouhým terénem. V sobotu byli bohužel jen dva volné tréninky takže jsme si moc nezajezdily ale najeli trať. V nedělní kvalifikaci jsem skončil na 2.místě o 0,300 před Petrem Vorlíčkem a první skončil fin Mauno Hermunen. V první jízdě jsem odstartoval na 4.místě.Po pár kolech jsem se dotáhl na Votze a Vorlíčka.Atakoval jsem německého Votze v terénní zatáčce on než radši aby zabrzdil a zařadil se za mě tak přidal plyn přeskočil tobogán a objel tobogán i se skokem za tím.A zařadil se opět předemne.Já jel normálně po trati.Potom už jsem nenašel místo kde ho předjet takže v cíly to pro mě znamenalo dobré 4.místo. Po jízdě jsme řešily proč není Votz diskvalifikován když nejel jeden celý úsek offroad traťe.Bohužel je to němec a byli jsme v Německu takže všichni němci řekli že se zařadil za mě přitom to není pravda! Druhá rozjížda už byla lepší odstartoval jsem na třetím místě za Votze a Kunzla.Bohužel terén více nakropily než předešlích rozjíždkách a jsem ihned v prvním kole upadl.Následoval hromadný pád kde do mojí motorky narazily Vorlíček,Trávníček a dalších 5 jezdců.Já jsem to ještě posbíral a dojel to na 16.místo. Celkově mi to dalo 8.místo za co jsem docela spokojen. Přístí víkend asi jen půjdu trénovat a uvidím co potom pojedu za závody ještě se rozmýšlím. Měj te se krásně Kejmi